Залізний Порт

38

Селище Залізний Порт – найбільш популярний курорт в Херсонській області – в Голопристанському районі. Приїздять сюди не лише українці. Залізний Порт став звичним місцем літнього відпочинку для багатьох жителів Білорусії, Молдови, Польщі, Німеччини та інших країн. Сезон тут починається ще в травні і триває майже до листопада.

Географія

zaliznyj-portРозташований він на узбережжі Чорного моря – біля основи (початку) Тендровської коси приблизно в 100 км. від м. Херсон та у 298 км. від м. Одеса. В радіусі до 100 км. від селища відсутні будь-які шкідливі виробництва, що робить клімат і атмосферу курорту ще кориснішою. Порт, на честь якого і назвали селище, вже давно у минулому, а саме селище скоро святкуватиме 100-річний ювілей. Чисельність населення складає близько 2000 людей. Курортна зона Залізного Порту граничить з Чорноморським біосферним заповідником.

Добратися до Залізного Порту досить легко. Найпопулярніший маршрут – рейсові автобуси чи маршрутки з м. Херсон, вони відправляються прямо з залізничного чи автовокзалу.

Інфраструктура та розваги

zp-7Сьогодні Залізний Порт чи, як його прозвали місцеві, «Херсонський Лас-Вегас» – великий курорт, що не поступається майже нічим найрозвинутішим курортам України і Європи. На території селища знаходиться понад 150 приватних та державних баз відпочинку, санаторіїв, кемпінгів, міні-готелів. Здаються тут і кімнати та будиночки для відпочинку. В залежності від ваших бажань та можливостей ви можете знайти номери від «економ» до «люксу» та «VIP-апартаментів», в готелях прямо на узбережжі чи в більш затишному віддаленому місці, з басейном чи без.

Інфраструктура Залізного Порту розвинена дуже добре. Тут є все, що тільки може знадобитися людині на відпочинку – базари, магазини, кафе, ресторани, дискотеки, бари, атракціони тощо.

Пляж

zp-8Пляж у Залізному Порту – цивілізований, складається він з піску з мілкою мушлею. Тут ви зможете знайти зручні лежаки, крісла та парасольки, а можете насолодитися звичним приємним відпочинком на піску. В Залізному Порту немає бухт і заток, що сприяє частому оновленню води та відсутності застоювання.

На пляжі ви знайдете всі види пляжних розваг, які тільки може запропонувати курорт. Тут є і катамарани, і човни, і «банани», і катери, і парашути, і горки…

Цікаві місця

В Залізному Порту можна не лише приємно відпочити на морському узбережжі, але й цікаво, а іноді і з користю для здоров’я провести час. В самому селищі немає туристичних об’єктів по типу гір чи печер, але вони є поблизу. Так, приблизно в 15 км. від селища знаходиться відомий чудодійний гейзер, відкритий у 2005 році. Термальні джерела облаштовані двома купальнями. Температура джерел складає близько 60-70 градусів, а глибина близько 1,5 м. Води джерела сприяють покращенню роботи дихальної системи, опорно-рухового апарату, покращують стан шкіри. На території гейзеру постійно працює бригада лікарів, що слідкує за станом здоров’я (тиском, температурою) кожного з відпочиваючих, тому відпочинок тут є повністю безпечним.

Також недалеко від Залізного Порту знаходяться такі цікаві об’єкти, як Олешківські піски (єдина в Європі піщана пустеля), Соляне Озеро (практично ідентичний аналог Мертвого Моря в Ізраілі), біосферний заповідник «Асканія-Нова», Кінбурнська коса, залишки Збур’ївської фортеці та багато іншого. Різноманітні туроператори надають послуги з екскурсійного супроводу подорожей до цікавих та історичних місць.

Завітайте влітку до Залізного Порту і Ви захочете повертатись сюди знову і знову!

[dt_testimonials type=”masonry” padding=”20″ column_width=”370″ columns=”2″ loading_effect=”fade_in” number=”12″ orderby=”date” order=”desc” category=”zaliznyj-port”]
Коментарі
Завантаження...