Визначені найпопулярніші напрями новорічного відпочинку українців

33

Більшість українців вже замислюються над тим, ден провести новорічну відпустку і далеко не всі бажають мирно посидіти біля екранів телевізорів у тісному родинному колі. Дійсно багато хто утримується від поїздок за кордон на Новорічні свята 2016 у зв’язку з браком коштів, однак є й такі, що геть не поспішають обмежувати себе в праві на гарний відпочинок.

Асоціація туроператорів України визначила найпопулярніші маршрути відпочинку українців на Новий рік 2016.

Перше місце за рівнем попиту, вважають експерти, має належати цьогоріч єгипетським Шарм-ель-Шейху та Хургаді, а також Анталії. По п’ятах за Єгиптом слідують за традицією Турецькі курорти. На третьому місці, як це не дивно, цього року опиняються українські туристичні маршрути, зокрема, до Карпат, а також короткочасні екскурсійні маршрути до Львову та Ужгороду.

За оцінками аналітиків найбюджетнішим відпочинком закордоном для українців цієї зими виявиться відпочинок в готелі з 4 зірками за умови двомісного розміщення на курортах Шарм-ель-Шейху. Такий відпочинок стане туристам у 26 000 грн. Розміщення за аналогічних умов в готелях Анталії та Хургади обійдеться українцям рівно в два рази дорожче.

Цікавим є той факт, що під час опитування, проведеного в різних тур фірмах країни, більше 50% туристів зазначили, що криза ніяк не вплинула на їх плани на відпочинок за кордоном. Лише близько 20% респондентів відмітили, що через девальвацію гривні та здорожчання цін на відпочинок, мусять розглядати варіанти відпочинку в Україні.

Коментарі
Завантаження...