Внутрішній турпотік виріс майже вдвічі, але й відпочинок в Україні став тепер дорожчим

29

Курортний сезонКурортний сезон добігає кінця. Багато хто з українців може похизуватись економним варіантом відпочинку цього року.

Голова Всеукраїнської асоціації туроператорів І. Галубаха так характеризує сезон: «Головна тенденція сезону-2015 – економія: головною складовою стала вартість під яку підбирали умови. Природно, що через анексію Криму та зростання курсу долара туристи кинулись не закордон, а на наші курорти».

В цілому сезон відпочинку для України туроператори оцінюють як успішний. Внутрішній туристичний потік виріс практично на 70% . Люди відпочивали в Одесі, Затоці, Залізному порту, Скадовську, Коблевому та Бердянську. Закордон цього літа виїхало на відпочинок на 20-40% менше українців. Щоправда курорти Турції ще залишаються у попиті. Навпаки – до Криму потоку практично не було. Туди українці їздили до родичів, але не для активного відпочинку.

Набирає популярності і забутий вже «дикий» туризм з палатками на узбережжі моря та річок. Особливо багато шанувальників такого виду відпочинку серед молоді.

Основний сезон вже закінчується, але попереду так званий «оксамитовий» вересневий сезон. Ціни на відпочинок закордоном у цей період значно знижуються, тож скоріш за все потік туристів закордон збільшиться, але українські курорти на узбережжі Чорного моря також готові до прийняття відпочиваючих.

Коментарі
Завантаження...