Вілково

35

вилковоВілково – маленьке містечко Кілійського району Одеської області. Багато хто вже давно згадує про це місце, як про «Українську Венецію», і не дарма. Назва «Вілково» також не випадкова. Саме тут устя Дуная розходиться на три рукави та створює уявну «Вилку», що воткнута у Чорне море. Частини (рукави) цієї вилки для зручності переміщення місцеві сполучили великою кількістю каналів та канальчиків, які називають «єрики». Сьогодні Вілково розташовується більш ніж на 70 островах. Місто зараз більш осучаснене, тому справжню «Венецію» можна побачити лише у старій його частині.

Дістатися Вілково можна з будь-якого міста області – Одеси, Білгород-Дністровського, Ізмаїлу.

Відпочинок.

Відпочинок у Вілково обирають не ті, хто хоче позасмагати на чистих та затишних пляжах. Сюди приїздять порибалити, на охоту та просто охочі на власні очі побачити всю красу натуральної природи доповненої творіннями людських рук. Тож відпочинок у Вілково – це відпочинок уік-енду або тижня.

Рибалка у Вілково – основний спосіб прибутку місцевих та основна розвага для туристів. Починається риболовля ранньою весною і триває аж до пізньої осені. Тут вас навчать правильно ловити рибу, раків тощо, правильно готувати юшку, пригостять найкращими місцевими винами з унікального сорту винограду «Новак», що росте тільки у цій місцевості – на воді та ілі, місцевими трав’яними чаями. Тут ви зможете побачити велику кількість унікальних птахів, насолодитися спілкуванням з природою.

Екскурсії.

v7ToMGJpySУ Вілково вам залюбки проведуть екскурсію з відвідуванням найбільшої місцевої пам’ятки – «нульового кілометру» – місця впадіння Дунаю у Чорне море. Під час екскурсії ви отримаєте можливість почути унікальну розповідь про створення міста на воді, перші човни-«чайки», унікальні способи будування житла та багато чого іншого.

Вам запропонують відвідати місцеві церкви. Розкажуть про те, як раніше населення у Вілково ділилось на дві кагорти – «хохли» та «старовіри», а також про те, що лишилось з давніх традицій дотепер.

І хоча у Вілково немає віп-пляжів та готелів, не подають дорогих шампанських вин, але хоча б раз у житті тут має побувати кожен українець! Вілково – екзотика серед рідного краю!

[dt_testimonials category=”vilkovo”]
Коментарі
Завантаження...