Відпочинок у Чорноморці-2015, розцінки

45

Чорноморка – один з найпопулярніших курортів Очаківщини. Як правило, сюди приїздять на сімейний відпочинок з дітьми. Це літо не виключення – і Чорноморка вже заповнена туристами і поціновувачами морського відпочинку.

Найдешевший номер у Чорноморці цього літа відпочиваючим обійдеться приблизно у 120 грн. на добу без харчування. Це номери «економ»-класу без зручностей.

Якщо Ви розраховуєте на більш комфортний відпочинок та наявність у номері різних предметів меблів, холодильника, телевізора та зручностей у вигляді душу та санвузла, вам прийдеться викласти щонайменш 140 грн. на добу за одну особу.

Для тих, хто хоче відпочити «з шиком» Чорноморка надає можливість зупинитись в номерах «Люкс» з усіма зручностями, включаючи кондиціонер. Таке «щастя» стане вам у 500-800 грн. на добу без харчування.

Харчування у Чорноморці цього року, в принципі, доступне по цінах. Трьохразове відвідування столової обійдеться у 100-120 грн. за одну особу.

Відпочити у Чорноморці можна і на території приватного сектора. Ціни тут значно демократичніші – від 50 грн. на добу за одну особу.

Приємного всім відпочинку!

Коментарі
Завантаження...