Вартість літнього відпочинку на українських курортах в 2018 році

Скільки коштуватиме відпочити в 2018 році в Затоці, Очакові або Залізному Порту? Про це в сюжеті телеканалу ICTV...

214

В Україні вже пора відпусток. Ліс, гори ну і звісно, яка ж відпустка без моря! Які ціни на наших курортах? Що саме за ці гроші ви отримаєте? Про це в сюжеті.

Затока, що на Одещині:

Вартість проживання – від 100 грн за місце в приватному секторі до 100 дол. В фешенебельному готелі. У липні двомісний номер в приватній базі відпочинку буде коштувати 375 грн з людини. Водночас, окремо стоячий будиночок економ класу на 4й лінії від моря в сезон коштуватиме 450 грн за два місця. Вартість квитка в аквапарк для дорослого 300 грн, для дитини – 200 грн. Середня ціна на піцу в кафе на березі моря – 135 грн.
В сумі для сім’ї з трьох осіб (двоє дорослих і дитина), в Затоці, вартість відпочинку разом з харчуванням, проживанням і розвагами обійдеться 2500 грн на добу.

Очаків (Миколаївська область):

Найдешевше житло – 150 грн на добу з людини. В їдальні можна поїсти тричі на день за 170 грн. З Очакова на Кінбурську косу можна потрапити або теплоходом двічі на день за 90 грн, або приватним катером за 1100 гривень. Цього річ звідси буде ходити «комета» на Миколаїв, Херсон і Голу Пристань а також на Кінбурську косу. В районі 60-70 грн буде коштувати квиток на переїзд на косу.
Якщо не ходити по дорогих ресторанах, то родина з 3х осіб може вкластися і в 1000 грн на добу за людину. Тут ще добре треба пошукати, куди витратити гроші.

Залізний Порт, що на Херсонщині:

Тут сезон відкрився ще в травні. За останні роки курорт змінився до непізнаваності. Більшість пляжів віддали у оренду, тепер за комфортом і чистотою слідкують приватні підприємці. Аквапарк коштуватиме 150 грн за півдня. В сезон в приватних пансіонатах проживання коштуватиме 200 грн за місце. В приватному секторі двомісний номер – 150 грн за добу з людини. Номер для трьох осіб коштуватиме 1000 грн (за 3 ліжка). Середній чек в їдальні на сім’ю від 80 до 150 грн. Але майже всі орендодавці надають можливість готувати їжу на кухні на території пансіонату.

Тут родина з трьох осіб може вкластися в 1000 грн на добу (харчування, проживання і розваги).

Бердянськ (Запорізька область):

На бердянську косу цього року зробили асфальтовану дорогу замість бетонних плит. Коса зараз переживає будівельний бум. Нові корпуси розраховані на туристів середнього достатку. Номер на два місця коштуватиме 800 грн, за третє місце у вигляді розкладного крісла треба буде доплатити 200 грн. Середній чек в ресторані за місцеві делікатеси – в районі 300 грн. Дешевше можна поїсти у їдальні в центрі міста. З розваг у Бердянську окрім дельфінарію та зоопарку, аквапарк за 350 грн на день.

У Бердянську родина з трьох осіб залишить 2000 грн на добу.

 

На українських курортах вже можна зустріти садиби з рівнем комфорту європейського зразка за українські гроші. Але тільки ось варто вийти за поріг, як комунальні дороги, відсутність парковок, та жахливе транспортне сполучення повертають назад – у реальність.

 

Коментарі
Завантаження...