В центрі Одеси планують встановити власний Біг Бен … музичний

58

Через декілька тижнів Південна Пальміра України планує обзавестись власним Біг Беном, тільки музичним. Старовинний годинник (в мініатюрі) встановлять в Міському саду. Раніше на місці встановлення годинника ріс віковий дуб, що був знищений буревієм у 2007 році.

Ідея з Біг Беном належить скульпторові М. Реві. Саме він запропонував встановити пам’ятник «одеському часу». За задумом автора центральною частиною стане позолочений годинник. Навкруги годинника будуть розміщені колоритні, так би мовити суто одеські персонажі – танцюючий равин, кіт тощо. Надумані герої мають символізувати різні періоди життя: від дитинства до старості, а тварини – тварин видатних одеситів.

На верхівці годинника буде розміщений горобець. Бронзова пташка наче наглядає за іншими персонажами скульптури. Механізм годинника влаштований таким чином, що буде програвати найпопулярніші одеські мелодії щогодини, примушуючи фігурки рухатись. Фігурки будуть настільки великими, що під час руху дітлахи зможуть кататись на них, як на каруселі.

Постамент пам’ятника планують прикрасити висловами відомих людей про Одесу.

 

Коментарі
Завантаження...