В Одесі вперше пройде фестиваль шопоголіків «Всі.Свої»

33

v-odesse-proydet-masshtabnyy-festival-dlya-shopogolikov_122-23 серпня цього року на Приморському бульварі, 9 в Одесі пройде фестиваль молодих вітчизняних брендів одягу, взуття та аксесуарів під назвою «Всі.Свої». Це вже другий за рахунком фестиваль. Перший відбувся у квітні в Києві та зібрав чимало приємних вражень відвідувачів.

Українські майстри із задоволенням готові запропонувати гостям фестивалю не лише українські бренди (одяг, взуття) та сувенірчики, але й можливість смачно поїсти та насолодитись приємним літнім відпочинком на терасах.

Відвідувачі фестивалю матимуть змогу приміряти та придбати ексклюзивні брендові речі літнього сезону зі знижкою аж до 40%, а також уважно вивчити колекції осені.

Серед представлених на фестивалі виробників очікують: 7arrows, Annasun, Balcony Garment, Byme, Cape, Churchill, From us, Fromukrainewithlove, Inshi, Irina Tydnyuk, Kamos, Klassglass, Lapti, Letter K, Looks, Mallmen, Motrya, Remade, Sha Odessa, Sweetbox, Te-Shoes, Trinity Creation, Victory Burmistr, Victress, Vmma, Woodoo, Zvaba та ін.

Коментарі
Завантаження...