В Бердянську наплив туристів: вільних місць немає

39

Початок курортного сезону Бердянськ, як не дивно, зустрів пустими пляжами, але на сьогодні ситуація кардинально змінилась. Вільних місць у готелях та пансіонатах годі й шукати, а ціни підскочили в декілька разів! Якщо в червні зняти номер на одну людину коштувало 150 грн./добу, то тепер ледве знайдеш за 250 грн./добу. Далі від моря, в приватному секторі, можна спробувати знайти житло і за 65 грн./ добу, але будьте готові до відсутності умов або їх значної обмеженості.

За словами місцевих жителів тогоріч туристів у Бердянську було в рази менше, ніж цього року. Більшу частину вільних місць у пансіонатах займали переселенці з окупованих територій Донбасу. Тепер всі вони розселені, а люди трохи заспокоєні. Не дивлячись на те, що Бердянськ вважають прифронтовою зоною (всього лише 90 км. від Маріуполя), про воєнні дії тут нагадують лише блокпости на в’їзді до міста. Військових на вулиці немає, вибухів не чутно.

Багато курортників замінили Бердянськом відпочинок у Криму.

Ціни на харчі в Бердянську «кусаються», при чому для місцевих також. Кавуни цього літа в місті можна придбати аж по 8,5 грн./кг. В той час, як у сусідньому майже Запоріжжі – ціна становить 3,5 грн./кг.

Тож, якщо ви зібрались на сімейний відпочинок до Бердянську – будьте готові потратити більше, ніж запланували!

Коментарі
Завантаження...