В австрійських Альпах відкриють музей присвячений фільму «007: Спектр»

Джеймс Бонд поселиться в Австрії

170

Новий музей самого знаменитого секретного агента відкриється в австрійських Альпах на висоті 3000 метрів, де проходили зйомки фільму «007 Спектр» з Деніелом Крейгом у головній ролі.

Ідея музею 007 Elements належить Якобу Фалькнеру – власнику канатної дороги Гайслахкогельбан. Вона і веде до будівлі на горі Гайслахкогль в Зельдене. Музей межує з рестораном Ice Q, який був показаний у фільмі «007 Спектр» і побудований фактично всередині «вічної мерзлоти».

«Це те саме місце, де знімався один з фільмів про Джеймса Бонда», – говорить Ніл Каллоу, художник-постановник чотирьох екранізацій бондіади: «Казино« Рояль», «Квант Милосердя», «007 Координати «Скайфол» і «007 спектр».

007 Elements – це ретроспектива всіх пригод Бонда. Під них відведено дев’ять залів. Весь простір музею побудовано в певній послідовності, щоб відвідувач занурився в сюжет і атмосферу фільмів.

При розробці дизайну музею творці взяли за основу класичний стиль фільмів про Бонда 1960-х, 70-х, 80-х, придуманий художником-постановником ранньої бондіади Кеном Адамом.

«Це не традиційний музей, де ви бачите плакати і фотографії на стіні і предмети в скляних шафах. Ми хотіли, щоб відвідувачі емоційно відчули історію Джеймса Бонда за допомогою мультисенсорних технологій», – говорить Ніл Каллоу.

Один з найбільш вражаючих експонатів – повнорозмірний літак з фільму «007 Спектр». За словами Каллоу, колекція музею буде постійно оновлюватися. В стелі кожної з кімнат будівлі є люк, щоб можна було привозити транспортні засоби Бонда і міняти їх кожного разу, коли виходить новий фільм.

Відкриття музею заплановано на 12 липня.

Коментарі
Завантаження...