Рибаківка

824
Рибаківка

с. Рибаківка (Миколаївська область)

Рибаківка – один з найстарших та найвідоміших курортів Миколаївської області. Знаходиться вона на рівній практично відстані від Миколаєва, Одеси та Очакова. Геть поряд розташовується і стародавнє місто Ольвія, що робить відпочинок в Рибаківці не лише приємним фізично, але й пізнавальним, особливо, якщо Ви вирішили відпочити тут з дітьми.

Найбільш привабливим в Рибаківці є досить вдале та екологічне місце розташування. Село розкинулось в затишному заливі (бухті), а поряд немає жодного промислового підприємства. Особливою популярністю користується курорт серед відпочиваючих з дітьми. Справа в тім, що у Рибаківці не буває великих хвиль, а піщаний пляж робить відпочинок приємним та комфортним. Більш того від моря село відділяє лісна полоса, повітря тут чисте і прозоре. Саме тут, в лісному масиві, розташована більшість баз відпочинку. Для тих, хто має намір зекономити на проживанні, мається велика кількість пропозицій у приватному секторі, в межах самого села. Тут ви зможете знайти не тільки кімнати чи будиночки, але й котеджі для відпочинку компанією.

Розваги

Не дивлячись на те, що Рибаківка відноситься до сіл, в центрі населеного пункту розташовано багато крамниць та магазинів, барів, кафе, караоке та нічних клубів, тому й не дивно, що Рибаківка користується попитом серед молоді – і дешево, і весело!

На пляжі в Рибаківці Ви знайдете традиційні морські розваги по типу плавання на катамаранах, катері, «бананах» та «таблетках».

Активність

Чим насправді приваблива Рибаківка, так це школи кайтсерфінга та віндсерфінга. Щорічно влітку Ви можете скористатися неповторною можливістю не лише отримати майстер-клас від найдосвідченіших серверів України, але й поспостерігати за різноманітними змаганнями серед професіоналів та новачків.

kiting_ukraine
Рибаківка

Лікування

Рибаківка – чудове місце для поправки здоровя, адже недалеко від села знаходиться солоне озеро Тузли з чудодійними лікувальними грязями. За радянських часів саме тут видобували морську сіль, але тепер, коли озеро практично висохло, – це найвидатніша здравниця області.

Діти

На території Рибаківки та в прилеглостях розташована велика кількість не лише баз відпочинку та санаторно-лікувальних (на основі грязелікування) закладів, але й дитячих оздоровчих лагерів.

Підсумовуючи, відмітимо, що відправляючись на відпочинок до Рибаківки, можете не розраховувати на вишуканість та помпезність, але приємне проведення часу в колі друзів та рідних, разом з активним відпочинком та шикарною літньою засмагою Вам гарантовані!

Географія

Село Рибаківка Березанського району Миколаївської області, розташоване на північному узбережжі Чорного моря між Тилігульським і Березанським лиманами. Відстані до райцентру – 35 км, до Миколаєва – 74 км, до Одеси – 60 км, до Очакова по морю – 12 км. В 4-ох км від берега знаходиться острів Березань.

Історичні відомості

Рибаківка заснована як турецьке поселення Гасан-Кале в середині XVIII століття, пізніше називалася Аджіяск (мис Аджіяск) до 1948 року. Станом на 1886 у селі Аджіяск Тузлівської волості Одеського повіту Херсонської губернії мешкало 679 осіб, налічувалось 94 дворових господарства, існували православна церква та лавка. На рубежі 50-х – 60-х років минулого століття в курортній зоні розпочалося масове зведення пансіонатів і баз відпочинку. Нині в селі проживає більше 1600 чоловік. Є середня школа, дитячий садок, клуб, медпункт, пошта.

Рибаківка
Коментарі
Завантаження...