П’ять основних помилок туристів за кордоном

53

7(11)Дуже часто туристи, що вперше відправляються за кордон припускаються елементарних помилок, які роблять їх відпочинок не дуже приємним або таким, що пам’ятається, але не з кращого боку. Тому пропонуємо вашій увазі перелік з п’яти основних і найгрубіших помилок туристів за кордоном, не припустившись яких ви врятуєте свою відпустку від негативних вражень.

Помилка №1. Відсутність знань про країну відвідування.

Відправляючись у мандрівку обов’язково «загугліть» інформацію про країну відвідування. Так ви зможете запобігти багатьом помилкам та лишнім витратам. Наприклад, деякі жести, прийнятні і навіть позитивні в нашій країні, в країнах Сходу сприймаються як образливі. Чи така інформація: користуватися громадським транспортом в Європі дуже дорого, тому намагайтесь планувати маршрут так, щоб і зекономити, і пам’ятні місця відвідати, гуляйте пішки.

Помилка №2. Незнання обмінного курсу валют.

Це може призвести до лишніх витрат на товари та послуги.

Помилка №3. Спілкування за допомогою жестів.

Мова жестів – це довгий і не завжди вірний шлях до бажаного результату. Перебуваючи в тій чи іншій країні, вам не обов’язково знати мову країни, але декілька найбільш розповсюджених і потрібних фраз англійською (мовою міжнародного спілкування) ви маєте знати. Це допоможе вам скоріше адаптуватися і дістатися потрібного місця. До таких фраз належать, зокрема, фрази про те, як та чим можна дістатись якогось місця, скільки коштує той чи інший предмет, чи є вільні кімнати в готелі тощо.

Помилка №4. Незнання законів та релігії країни перебування.

Будь-яка мандрівка повинна починатись з вивчення не лише культурних, але й релігійних традицій країни, до якої намагаєтесь потрапити. Геть не лишнім буду вивчення основних законів країни (не палити в людних місцях, не вживати алкоголь на вулиці тощо). Це допоможе вам уникнути безлічі проблем в незнайомій країні.

Помилка №5. Фотозйомка без дозволу.

Якщо ви хочете зробити фото з представниками місцевого населення або поряд з їх власністю (розкішне авто, саморобні скульптури, тварини, тощо) – спитайте на це дозволу. Інакше – ваші дії будуть виглядати недружелюбно та загрозливо.

Коментарі
Завантаження...