Take a fresh look at your lifestyle.

П’ять основних помилок туристів за кордоном

5

7(11)Дуже часто туристи, що вперше відправляються за кордон припускаються елементарних помилок, які роблять їх відпочинок не дуже приємним або таким, що пам’ятається, але не з кращого боку. Тому пропонуємо вашій увазі перелік з п’яти основних і найгрубіших помилок туристів за кордоном, не припустившись яких ви врятуєте свою відпустку від негативних вражень.

Помилка №1. Відсутність знань про країну відвідування.

Відправляючись у мандрівку обов’язково «загугліть» інформацію про країну відвідування. Так ви зможете запобігти багатьом помилкам та лишнім витратам. Наприклад, деякі жести, прийнятні і навіть позитивні в нашій країні, в країнах Сходу сприймаються як образливі. Чи така інформація: користуватися громадським транспортом в Європі дуже дорого, тому намагайтесь планувати маршрут так, щоб і зекономити, і пам’ятні місця відвідати, гуляйте пішки.

Помилка №2. Незнання обмінного курсу валют.

Це може призвести до лишніх витрат на товари та послуги.

Помилка №3. Спілкування за допомогою жестів.

Мова жестів – це довгий і не завжди вірний шлях до бажаного результату. Перебуваючи в тій чи іншій країні, вам не обов’язково знати мову країни, але декілька найбільш розповсюджених і потрібних фраз англійською (мовою міжнародного спілкування) ви маєте знати. Це допоможе вам скоріше адаптуватися і дістатися потрібного місця. До таких фраз належать, зокрема, фрази про те, як та чим можна дістатись якогось місця, скільки коштує той чи інший предмет, чи є вільні кімнати в готелі тощо.

Помилка №4. Незнання законів та релігії країни перебування.

Будь-яка мандрівка повинна починатись з вивчення не лише культурних, але й релігійних традицій країни, до якої намагаєтесь потрапити. Геть не лишнім буду вивчення основних законів країни (не палити в людних місцях, не вживати алкоголь на вулиці тощо). Це допоможе вам уникнути безлічі проблем в незнайомій країні.

Помилка №5. Фотозйомка без дозволу.

Якщо ви хочете зробити фото з представниками місцевого населення або поряд з їх власністю (розкішне авто, саморобні скульптури, тварини, тощо) – спитайте на це дозволу. Інакше – ваші дії будуть виглядати недружелюбно та загрозливо.

Коментарі
Завантаження...