Правила найбільш вигідного відпочинку за кордоном

43

Відпочити за кордоном можна не лише приємно та пізнавально, але й достатньо вигідно. Для цього треба знати всього лише декілька основних правил.

Правило 1.

Dunya Turizm Forumu icin Turkiye'de bulunan New York Belediye Baskan Yardimcisi Marty Markowitz Cesme'ye gelecek
Dunya Turizm Forumu icin Turkiye’de bulunan New York Belediye Baskan Yardimcisi Marty Markowitz Cesme’ye gelecek

Правильно обирайте час відпочинку. В «туристичному словнику» вже давно і успішно використовуються терміни «високий сезон» та «низький сезон». В першому випадку – це найбільш популярний час перебування туристів в країні (наприклад, для Туреччини – це літо), в другому випадку – найменш популярний сезон (наприклад, лютий, березень в Німеччині). Відпочивати в «низький сезон» – значить економити до 2/3 вартості відпочинку.

Правило 2.

Навчіться розбиратись у «високих» та «низьких» сезонах. Варто пам’ятати, що літо є «високим» сезоном для країн зі спекотним кліматом, особливо для морських. На час новорічних свят, шкільних та студентських канікул більшої популярності набирають гірськолижні курорти. Обираючи час для відпочинку орієнтуйтесь на часовий проміжок трохи раніше чи трохи пізніше основного сезону.

Правило 3.

DSC_9407-2Замислюватись над відпочинком вигідніше заздалегідь. Який би час для відпочинку ви не обрали, та до якої б країни не вирішили поїхати, – раннє бронювання путівок допоможе зекономити до ½ їх вартості.

Інший варіант економії – путівки за «гарячими турами» – за декілька днів до вильоту або виїзду до місця відпочинку. Однак, тут є свої «підводні» камені. Система знижок на «гарячі тури» діє так само, як супермаркет. Ближче до закінчення строку придатності товару – магазин намагається його збути будь-яким шляхом. Тобто путівки за «гарячими турами» – це, як правило, не ті путівки від яких відмовились попередні клієнти за форс-мажорними обставинами, а ті путівки, які просто не розкупили інші туристи через їх малу привабливість (некомфортний готель, непідходящий рівень обслуговування). Тому такі путівки підійдуть особам без особливих вимог до сервісу та комфорту. Враховуйте це!

Правило 4.

туризмЗекономити на поїздці за кордон можна плануючи відпочинок самостійно, без допомоги туроператора та придбання путівки. Купити квиток на літак, забронювати номер у готелі та самостійно відвідати визначні пам’ятки стане вам в половину дешевше, аніж ті самі послуги від тур агентства. Що стосується проживання в іншій країні – воно може і зовсім стати безкоштовним, якщо заздалегідь «загуглити» інформацію про безкоштовні кемпінги, наметові містечка чи просто бажаючих приютити в себе «бідного туриста».

Як бачимо, правил економного зарубіжного відпочинку не так вже й багато! Але скориставшись ними – ви зможете зекономити значну частину власного бюджету, яка вдало допоможе у покупці сувенірів чи плануванні нового відпочинку!

Приємної вам відпустки!

Коментарі
Завантаження...