Покровка

63

ПокровкаЧи не найживописнішим місцем відпочинку в Миколаївській області є селище Покровка, Очаківського району. Селище розташоване в екологічно чистому місці, заповіднику – Кінбурська коса. Воно знаходиться на відстані приблизно 190 км. від Миколаєва та трохи більше ніж за 320 км. від Одеси.

Чим же так примітне селище Покровське? По-перше, мікрокліматом. Природа в заповідному місці має свою первозданну сутність, тут немає шкідливих виробництв, великих трас. Повітря чисте та прозоре. Кінбурська коса, де й розташоване селище, омивається з одного боку солоними водами Чорного моря, а з іншого – прісними водами Дніпра. Пляжі тут неймовірно чисті – білі піщані. Сухопутна частина коси вкрита сосновими лісами та різнотрав’ям. Кінбурська коса, на відміну від інших кіс, є достатньо широкою. Її ширина складає близько 10 км, довжина ж сягає аж за 40 км.

Відпочинок у Покровці можна порадити тим людям, які прагнуть справжнього спілкування з природою, подалі від цивілізації. Місця для відпочинку тут в більшості своїй дикі, безлюдні. Магазинів, кіосків, палаток, а тим паче нічних клубів тут не зустрінеш. Це треба враховувати, бо за відсутності води чи їжі – бігти Вам буде просто нікуди.

Заради справедливості слід відмітити, що останнім часом в с. Покровка найбільш розвиненою індустрією став «зелений» туризм. Окрім того, можна зустріти тут і готелі з класичним рівнем курортного сервісу, але таких небагато.

На сьогоднішній день на косі проживає всього лишень близько 800 людей, інфраструктура тут практично відсутня. Добратись до селища можна автобусом, машиною або на катері з м. Очаків.

Якщо довге перебування в усамітненому спілкуванні з природою не для Вас, але потрапити на косу та насолодитися природними красотами все ж таки хочеться – до Ваших послуг численні одноденні екскурсійні поїздки, які здійснюються з Одеси, Миколаєва чи Очакова.

Коментарі
Завантаження...