Підприємці наполягають на розвитку сільського туризму

87

Директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі О. Хоменко  стверджує, що розвиток сільського туризму слід розглядати не виключно з комерційної точки зору, але як соціально-економічне явище, що допоможе відродити село, з його колоритом і традиціями. Одним з найбільш важливих питань розвитку сільського туризму є питання його законодавчого врегулювання. В сільській місцевості туризм набуває нових принципово інших ознак та є дієвим механізмом розвитку села в цілому.

Результати проведення в Полтавській області круглого столу під назвою «Сільський зелений туризм, як фактор сільського розвитку» показав, що проблемою зацікавлені практично всі області України, зокрема, присутні на заході представники державних органів та бізнесу з Кіровоградської, Харківської, Сумської, Черкаської області.

Як відмітив О. Хоменко, враховуючи нестачу державних коштів для фінансування розвитку села, основну увагу слід на сьогоднішній день приділяти тим галузям, які не потребують великих внесків. До таких галузей якраз і відноситься сільський туризм.

Коментарі
Завантаження...