Очаків

98
1967042

Літо… Спека… Ну хто не бажає влітку відпочити на морському узбережжі? Якщо Ви запланували морський відпочинок, але готові виділити обмежену кількість коштів на це, Очаків – відмінний спосіб якісно і приємно провести відпустку.

Очаків – місто на Чорноморському узбережжі з багатою історією та великою кількістю пам’яток культури. Знаходиться воно в Миколаївській області.

Звісно, основною привабою для туристів є пляжі та зона відпочинку в Очакові. В залежності від уподобань, тут Ви зможете знайти місце для відпочинку в одній з понад 60 баз відпочинку, або просто у місті. Гостинні жителі міста залюбки здають номери, квартири, кімнати, будинки зі зручностями та без, на узбережжі та в центрі міста за прийнятну оплату. Номер або квартиру можна винайняти на добу або на цілий сезон. Все залежить від ваших планів та можливостей.

Лагерна та Кінбурська коса, що знаходяться поблизу Очакова, увійшли до десятки найбільш екологічно чистих місць України.

Розваги

Для бажаючих відпочити яскраво на території міста знайдеться чимало цікавого. Тут ви знайдете і бари, і ресторани, і караоке, і нічні клуби та дискотеки.

На пляжі Ви зустрінете класичні водні та морські розваги – катамарани, катери, водні атракціони, поїздки на «таблетках» і «бананах» тощо.

Мабуть найяскравіші враження залишать відвідини аквапарку «Аттіка», що знаходиться в Очакові. Аквапарк виконаний у грецькому стилі, містить чимало цікавинок. Ви можете загадати бажання та, написавши його на листочку, кинути до Амфори бажань. Бажаєте достатку? Тоді киньте монетку до Фонтану достатку. А може ви проводите час зі своєю другою половинкою? Тоді Лавка для закоханих у вашому розпорядженні.

В аквапарку легко знайдуть заняття по душі і дорослі, і діти. Велика кількість гірок різної конфігурації і басейнів з різною глибиною не залишать Вас байдужими. Але в аквапарку можна не лише покупатись вдосталь, можна тут і просто приємно відпочити. Криті площадки, затишні дерев’яні колиби і бесідки, водні бар і більярд, ціла мережа закладів харчування з самою різноманітною кухнею. Все це зробить Ваш відпочинок незабутнім!

Очаків аквапарк
suvorov

Пам’ятки історії

Зупинившись для відпочинку в Очакові, Вам навіть не прийдеться замислюватись над тим, де і як корисно та цікаво провести час в особливу спеку, коли відвідування пляжу є небезпечним для здоров’я. В такий час Ви можете легко ознайомитись з численними пам’ятками історії, що знаходяться на території міста, а також з самою історією міста, яка сягає своїми коренями ще в епоху бронзи. Тут ви знайдете військово-історичний музей ім. О. Суворова, Музей живопису мариніста Р. Судковського. В місті знаходиться величезна кількість пам’ятників – пам’ятник руським воїнам (часів русько-турецької війни), пам’ятник О.Суворову, Меморіал очаківцям, що загинули в часи ВВВ тощо. Є в місті й стародавні православні собори, зокрема, Миколаївський собор, що був зведений ще у 1818 році та був свого часу мечеттю (при турках).

Дуже цікавою та повчальною для дорослих та дітей стане подорож до стародавнього міста греків – Ольвії, що знаходиться під Очаковом. Тут під відкритим небом Вам представиться можливість на власні очі побачити, як ведуться розкопки стародавнього міста, почути його історію, відвідати музей, що містить найбільш цінні експонати, знайдені на території міста.

Ви також зможете відвідати місце, де знаходилась видатна фортеця Кінбурн, за яку велись найбільші бої в часи русько-турецької війни, під головуванням самого О. Суворова.

Інфраструктура

Очаків – сучасне українське місто з розвиненою інфраструктурою. Супермаркети, базари, магазини, банки, аптеки та лікарні – все це є у місті. Цілодобово працює і автовокзал міста. В місті немає залізничного вокзалу, але квитки на потяг, що відправляється з Миколаєва (40 хвилин їзди від Очакова) можна купити завжди.

Географія

За своїми розмірами Очаків не виділяється з-поміж інших провінційних містечок. Однак це місто має вкрай вдале розташування. Знаходиться воно на Півдні Миколаївської області в точці злиття Дніпробугського лиману та Чорного моря. Це екологічно чиста зона, що не містить злісних та шкідливих виробництв ані в самому місті, ані в його околицях. Очаків знаходиться зовсім недалеко від обласного центру – Миколаєва – всього лише 61 км. До Одеси відстань становить близько 130 км. Зовсім поряд з містом, на Північному Сході знаходиться один з найбільших та стратегічно важливих портів України – порт Очаків.

Очаків на карті
Коментарі
Завантаження...