Морське

49

Screenshot_2Курорт Морське знаходиться в селищі Морському, що недалеко від с. Коблеве Березанського району Миколаївської області. Не дивлячись на це, знаходиться Морське ближче до Одеси – всього 40 км. Відстань до Миколаєва складає 80 км. Коблеве знаходиться приблизно в 8 км. від селища. Населення в Морському вкрай не багато чисельне – близько 200 чоловік.

Як місце для відпочинку Морське можна порадити тим, хто любить усамітнений відпочинок і намагається втекти від цивілізації. Курорт віддалений від міського життя, оточений лісовими зеленими насадженнями. Тут немає шуму та пилу, автомобільних трас, шкідливих виробництв. З берега селища відкривається шикарний панорамний вид на морське узбережжя. Омивається Морське Чорним морем, а не лиманом і не прісними річками. Розташоване Морське в затишній бухті, а тому шалені вітри та урагани тут не зустрічаються.

Тим не менш в селищі приймають відпочиваючих декілька пансіонатів та баз відпочинку. Є серед них і сучасні будівлі с високим рівнем сервісу, але більшість баз все ж таки радянського зразка. Вартість відпочинку тут зовсім невелика, а тому це місце становиться ще привабливішим для туристів. Пляжі в Морському білі піщані та широкі, що дозволяє бажаючим облаштовувати власні місця для відпочинку з палатками, наметами тощо. Популярним є проведення часу в Морському на травневі свята чи просто організація пікніку вихідного дня.

Тож якщо Ви плануєте економно та спокійно провести відпочинок із сім’єю чи самостійно – ласкаво просимо до Морського!

Коментарі
Завантаження...