Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості “Золота осінь Славутича”

105

25-27 вересня в м. Славутич відбудеться незабутній, вже традиційний 22-й Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості “Золота осінь Славутича”!

Хто як не молодь та діти – є двигуном майбутнього державного прогресу? – впевнені організатори Фестивалю. Саме на підтримку лідерів учнівського самоврядування, юних журналістів та кореспондентів направлений захід.

Темою Фестивалю визнано тему «Місто моєї мрії». Учасники мають презентувати широкому загалу власні проекти «Ідеального міста», яке колись обов’язково з’явиться на карті або вже існує. Для висвітлення теми організатори пропонують молодим новаторам використовувати власний інформаційний матеріал – фотографії, електронні чи друковані ЗМІ, ролики на телебаченні тощо…

Для лідерів учнівського самоврядування визначена й додаткова тема заходу – «Ефективна молодіжна соціальна реклама – молодь для молоді».

Під час фестивалю планується проведення Форуму, основною темою якого стане висвітлення проблем в галузі енергетики та її застосування в різних сферах суспільного життя. Тема обрана з огляду на проголошення ООН 2015 року роком Світла та покликана звернути увагу суспільства на важливість світла в житті кожної людини та на проблеми вдосконалення і введення в експлуатацію сучасних енергозбережних систем.

Під час фестивалю учасники отримають змогу прийняти участь у численних дискусіях стосовно підвищення можливостей та ефективності діяльності місцевих громад, обговореннях сучасних суспільних проблем, долучаться до міжнародного передового досвіду в різних сферах життя, ознайомляться з кращими світовими практиками.

Не пропустіть можливість прийняти участь в обговоренні та плануванні майбутнього … нашого з Вами майбутнього!!!

Докладніше на сайті: http://zosya.at.ua/

Коментарі
Завантаження...