Лугове

53

ЛуговеЛугове – один з найулюбленіших курортів миколаївців. Однак приїздять сюди на відпочинок туристи і з інших областей і, навіть, країн – Молдови, Росії, Латвії, Польщі. Сама назва селища говорить за себе. Розташоване Лугове в степовій частині приморської зони – серед лугів, виноградників та полів соняшника. Від селища Лугового, що у Березанському районі, відстань до Миколаєва складає близько 80 км., до Одеси – 40 км. Саме Лугове знаходиться не на трасі, що безперечно говорить на користь курорту, а обабіч неї, десь на відстані 10-15 км.

На сьогоднішній день зона відпочинку в Луговому збільшується і набирає обертів. Тут з’являються нові комфортабельні пансіонати, об’єкти розважальної та торгівельної індустрії. Відпочинок у Луговому можна віднести до розряду економного. Вартість проживання, рівно як і харчування (самостійного або на базі відпочинку), досить невисока.

Зона відпочинку Лугове найбільш підійде для сімейного відпочинку з дітьми, навіть маленькими. Широчезний піщаний пляж та пологий спуск у воду зроблять Ваш відпочинок і відпочинок Вашої малечі менш небезпечним і більш приємним.

Основною перевагою Лугового, як вважає більшість відпочиваючих, є компактність зони відпочинку. Тут все можна знайти поруч. Поряд з базами відпочинку та пансіонатами зручно розташовані кафе, бари, магазини, дискотеки і, навіть, місцевий базарчик.

Не позбавлене Лугове і індустрії морських розваг. На пляжі Ви будете мати змогу покататись на катамаранах, горках, «бананах», «таблетках». Для дітей працюють батути, різні гойдалки та атракціони. Дорослим обов’язково сподобаються морські прогулянки катером (наприклад, до острову Березань) чи морська рибалка. Іншими словами, в якому б складі Ви не вирішили відвідати зону відпочинку Лугове – для всіх знайдеться відпочинок для душі!

Коментарі
Завантаження...