Коблеве

38

Screenshot_1Що може бути краще влітку за море? На південному узбережжі України є ціла низка справжніх перлин літнього відпочинку. До одного з таких місць і відноситься с. Коблеве. Мабуть, немає жодного поціновувача літнього відпочинку на морі, який би не побував чи не планував відвідати цей по-справжньому незабутній курорт. Навряд чи Коблеве можна порадити як ідеальне місце для відпочинку особам які прагнуть тиші та усамітнення. Але якщо мета Вашої відпустки – активність, враження та драйв, Вам неодмінно слід завітати до цієї зони відпочинку.

Зона відпочинку «Коблеве» має дуже вигідне місце розташування. Знаходячись в межах Миколаївської області (близько 90 км. від обласного центру) , вона також дуже близько розташована до Одеси, всього лише 55 км., тому відпочиваючі мають унікальну можливість здійснити екскурсійну поїздку до цього славетного і колоритного міста.

Курорт «Коблеве» цікавий перш за все тим, що відпочинок тут може бути як бюджетним, так і включати елементи VIP. Велике розмаїття баз відпочинку, кемпінгів, готелів та невеликих будиночків з усіма зручностями (включаючи інтернет та парковку для авто) дає можливість кожному обрати місце проживання на власний смак і гаманець.

На території курорту «Коблеве» знаходиться понад 100 місць для відпочинку, заснованих українськими та молдавськими власниками. Одним з найцікавіших місць у Коблевому є аквапарк з однойменною назвою. Цей заклад є найбільшим на південному узбережжі нашої держави і займає він практично 4 га. Тут знайдуть собі заняття до душі і дорослі, і геть малі відпочиваючі.

Окреме слово слід замовити за інфраструктуру курорту. Вона є широко розвиненою та розрахованою на будь-якого, навіть найвимогливішого відвідувача.

Розваги.

До розваг, які ви можете побачити в Коблевому слід віднести два аквапарки (згаданий вище і трохи менший, але ближчий до баз відпочинку), родео-парк, дельфінарій, велику кількість нічних клубів, кафе, ресторанів, барів, караоке, вражаючий         концерт-холл «Мілленіум», що регулярно приймає зірок сучасної української та зарубіжної естради, є площадкою для проведення різноманітних конкурсів та фестивалів. На пляжах курорту вас очікують веселі горки, катамарани, лодки, інші пляжні розваги.

Шопінг.

Одним з найбільш приємних проявів зручності в Коблевому є широко розвинена мережа магазинів та супермаркетів, торгових павільйонів. Особливий інтерес представляє собою так званий «Молдавський ринок» або «Ринок на молдавських базах». Тут ви можете придбати все: від продуктів харчування до елементів побуту і інтер’єру. Звісно безліч тут і сувенірної продукції. Тож якщо Ви прибули до курорту без відповідного одягу, взуття, аксесуарів, не турбуйтеся – в торгових зонах курорту все це можна придбати на будь-який смак.

Їжа.

Навіть якщо Ви зупинилися в готелі, де немає власної кухні, голодними в Коблевому ви не залишитесь. Тут можна знайти все: від звичайних овочів та фруктів, мяса, з яких вмілі господарки готують самі за наявності можливості до вишуканих страв та делікатесів, які готують і подають клієнтам місцеві ресторани. Перекусити можна практично всюди. Колорит морської кухні відчувається в повітрі: мідії, креветки, рапани, риба, кальмари, раки, гребінці. Все надзвичайно привабливе і смачне!

Більш того в с. Коблеве розташована гордість України – винний завод «Коблеве». Тож відпочиваючи Ви можете здійснити дегустаційну екскурсію на підприємство, або насолоджуватись вишуканими винними напоями прямо на березі моря ( на території зони відпочинку діє чимало фірмових магазинів заводу).

Активність.

Знову наголосимо, що «Коблеве» – зона відпочинку активних людей. Тут можна не лише гарно засмагнути та відвідати нові місця, але й отримати драйвові враження від польотів на парашуті, дельтаплані. Для активних спортсменів приємною новиною стане те, що в Коблевому легко знайти будь-яке заняття до душі: пляжний волейбол, баскетбол, більярд, великий та настільний теніс, верхова їзда. В Коблевому запросто можна орендувати мопед чи велосипед, скористуватися послугами велорикші.

Що стосується засобів зв’язку та інших елементів цивілізації тут вони також присутні. Інтернет-клуби, відділення банків та банкомати, пункти обміну валют, таксофони, залізничні каси та каси автовокзалів Миколаєва та Одеси, медичні пункти та аптеки, ремонт одягу. Іншими словами тут ви знайдете все і навіть більше!

Приїздіть до Коблевого обов’язково і Ви ще довго не зможете забути приємних вражень від відпочинку!

Коментарі
Завантаження...