Катранка

85

000004413523Катранка – відносно молодий курорт на Південному Заході Татарбунарського району Одеської області. Знаходиться зона відпочинку на узбережжі Чорного моря між двома озерами – Сасик (Кундук) та Джантшейським, у 30 км. від устя Дунаю та у 80 км. від устя Днестру. Кліматичні умови у Катранці унікальні, адже ця місцевість входить до складу Дуцнай-Дністровського біосферного заповідника. Выдпочиваючи тут, можна впритул наблизитись до дикої природи і спостерігати за життям тисяч рідкісних птахів.

Курортний сезон в Катранці триває з середини травня до кінця вересня. Море тут не дуже глибоке, а тому гарно прогрівається влітку.

Дістатися до Катранки можна автобусом чи маршруткою з міст Одеса чи Татарбунари.

Пляж.

КатранкаЩоб дістатись морського пляжу, Вам доведеться здійснити шлях через різні місточки, що перекинуті через лиман. Відстань до пляжу не дуже велика і займе в дорозі від 7 до 20 хвилин (в залежності від швидкості ходьби). Пляж у Катранці досить широкий – від 50 до 150 метрів. Ви не зустрінете тут ані каміння, ані гальки – пляж білий піщаний. Великого скупчення людей тут також немає, а це означає, що вам не доведеться штовхатися за місце під сонцем. На пляжі діють класичні пляжні атракціони – катання на «бананах», «таблетках» тощо. Вздовж узбережжя місцеві жителі розносять і продають різні смаколики, то ж голодними Ви не залишитесь.

Інфраструктура.

На території Катранки є чимало баз відпочинку та пансіонатів. Практично на кожній з баз є вільний доступ до Інтернету. Мобільний зв’язок також добре покриває місцевість.

В центрі селища знаходиться місцевий ринок, де можна придбати все необхідне для відпочинку, включаючи різноманітні сувеніри. На території курорту діють також різні кафе,бари та невеличкі ресторанчики.

Ціни у Катранці різні – в залежності від рівня комфорту обраного Вами для відпочинку. Тут можна відпочити економно, але й ВІП-сервіс тут також присутній. Місце для зупинки на відпочинок можна знайти і у приватному секторі.

Розваги.

10033011_e4b92536Особливою популярністю, як і на інших морських курортах, користується у Катранці морська рибалка. Якщо Ви забажаєте порибачити з катера у відкритому морі – таку послугу Вам з радістю нададуть місцеві підприємці. Але рибачити тут можна і безкоштовно – з мостиків та дамби. В трьох кілометрах від курорту знаходиться озеро Сасик, яке також користується популярністю у рибаків. В сезон охоти до Катранки приїздить безліч охотників, що полюють на зайців та качок.

На базах відпочинку курорту пропонуються екскурсійні програми найвидатнішими місцями Одещини – до української Венеції – м. Вілково, до Білгород-Дністровської фортеці, до винного заводу Шабо, і, звичайно, до самої Одеси.

Коментарі
Завантаження...