Кароліно-Бугаз

52

Кароліно-Бугаз – курортне село в Одеській області, що входить до складу курортної зони Затока. На сьогоднішній день завдяки стрімкому розвитку курортної інфраструктури на Півдні країни, Кароліно-Бугаз вже завоював статус літнього оздоровчого та розважального центру Одещини. Знаходиться село в 60 км. від м. Одеса на Південний Захід, між селищами Затока та Грибівка. Добиратись до курорту легко. Можна проїхатись на автобусі чи маршрутному таксі сполученнями Одеса-Затока, Одеса-Кароліно-Бугаз, Одеса-Білгород-Дністровський, Одеса-Сергіївка, Одеса-Шабо, Одеса-Жовтий Яр, Одеса-Дмитровка. Дістатись зони відпочинку можна і електричкою – Одеса-Білгород-Дністровський (станції – Кароліно-Бугаз, Студентська та Нагорна).

Інфраструктура та бази відпочинку.

Кароліно-БугазДля зручності відпочиваючих зона відпочинку Кароліно-Бугаз умовно поділена на три самостійні зони, які відповідають залізничним станціям приміського сполучення: Студентську, Нагорну, та власне Кароліно-Бугаз. Зручність такого поділу не лише в сполученні. Кожна з зон має свої особливості. Так, в Студентській зоні знаходяться бази відпочинку та пансіонати, що розташовані в першій лінії пляжу. Тут ви не зустрінете нічних клубів, дискотек тощо. Відпочинок у зоні Студентській підходить для тих, хто шукає затишку.

Біля станції Нагорної взагалі немає пансіонатів та баз відпочинку. Тут можна знайти відпочинок лише у приватному секторі. Пляжі тут охайні та чисті. На узбережжі є декілька розважальних закладів, але не дуже гучних та великих.

Кароліно-Бугаз вінсерфінгЗона Кароліно-Бугаз – є центром розваг і відпочинку. Тут найширший вибір житла на будь-який гаманець – від пансіонатів до приватного сектору. Саме тут розташовані магазини, кафе, бари та нічні клуби. Пляжі тут також чисті, але й багаточисленні.

Оздоровлення.

В зоні відпочинку Кароліно-Бугаз можна підправити здоров’я. Особливо широко використовується в місцевих санаторіях метод бальнеотерапії або водолікування з використанням морської води та інших компонентів. Популярністю користуються також геліотерапія та аеротерапія, фітотерапія, ароматерапія та вкрай популярна у всьому світі таласотерапія. Позитивний вплив на організм справляють і такі процедури, як перлинна, скіпідарна чи хвойна ванни, ванна з лікувальними травами.

Пляжний відпочинок.

Кароліно-Бугаз пляжПляжі Кароліно-Бугаз практично повністю облаштовані. Будь-який турист з будь-яким гаманцем і забаганками знайде тут відпочинок по душі. Хочете – відпочивайте і засмагайте на пісочку, а хочете – на шезлонгу. Хочете – займайтесь дайвінгом чи віндсерфінгом, а хочете – відправляйтесь на морську рибалку. На узбережжі Кароліно-Бугаз ви знайдете будь-який пляжний атракціон – горки, водні лижі, катамарани та інше. Звідси ж можна заказати і екскурсійну поїздку по найцікавіших містах Одещини.

Кароліно-Бугаз – відпочинок на будь-який смак! Завітайте – не пожалкуєте!

[dt_testimonials category=”karolino-buhaz”]
Коментарі
Завантаження...