Грибівка

68

ГрибівкаГрибівка – популярний морський курорт на узбережжі Чорного моря Одещини. Мякий клімат зони, суміш степового та морського повітря, тепле море та піщані пляжі, а також віддаленість від промислових об’єктів роблять відпочинок в Грибівці дуже корисним. Грибівка – це селище в Овідіопольському районі Одеської області, розташоване на Південному Заході від Одеси – приблизно на відстані 35 км. До Іллічівська від Грибівки 15 км. Селище має довгу історію і було засноване разом з Одесою. Курортна зона Грибівки простягається на 2 км. вздовж моря. Добратися до Грибівки можна з Одеси – маршрутним таксі зі станції «Привоз» чи автобусом сполученням «Одеса-Овідіополь».

Зони відпочинку та розваги.

19По принципу Кароліно-Бугаз Грибівка умовно поділена на дві зони відпочинку. Перша зона знаходиться в першій лінії пляжу. Спокійною її назвати не можна. Саме тут розташована найбільша кількість кафе та ресторанів, дискотек та нічних клубів, тут проходять найбільш масштабні та гучні розважальні заходи. Бази відпочинку, розташовані в цій зоні більше підійдуть молоді, веселим та гучним компаніям, які приїхали до Грибівки за порцією адреналіну та розваг, в тому числі нічних.

Друга зона відпочинку Грибівки – більш спокійна, тут можна відпочити і сім’єю з дітьми. В багатьох пансіонатах є спеціально об лаштовані дитячі майданчики.

Останніми роками Грибівка завоювала статус фестивальної столиці Одещини. Тут регулярно проводяться змагання з КВК, наприклад, «Кубок трьох Ліг». Традиційним стало проведення у Грибівці міжнародного музичного фестивалю «Summer Sound Festival», організованого по принципу Республіки «Казантіп». Практично весь серпень на площадках фестивалю виступають представники вітчизняних та зарубіжних музичних гуртів в стилях хіп-хоп, рок, регбі, диско та ін.

Цікавим є те, що деякі готелі та бази відпочинку у Грибівці працюють круглий рік.

Пляжний відпочинок.

На пляжах Грибівки ви знайдете безліч цікавих морських розваг: катамарани, «банани», «таблетки», парашути, дельтаплани, водні мотоцикли та ін. Є тут і розваги для дітей: горки, басейни тощо.

Інфраструктура.

Інфраструктура у Грибівці розвинена непогано. Тут ви знайдете центральний базар, на якому завжди повно свіжих овочів та фруктів, риби. Є тут і магазинчики, в яких можна придбати все, що душа забажає. Найбільш розвинена у Грибівці інфраструктура відпочинку: луна-парк, бари, караоке, ресторани та кафе, комп’ютерні клуби… Банків та лікарень у Грибівці ви не зустрінете, хоча є тут і декілька банкоматів.

За ціною, як і за рівнем комфорту в Грибівці можна знайти самі різні пропозиції від готелів, пансіонатів, власників кімнат та житла у приватному секторі.

Хочете чогось нового від відпочинку на морі – завітайте до Грибівки! Маса позитиву забезпечена всій родині!

[dt_testimonials category=”hrybivka”]
Коментарі
Завантаження...