Генічеськ

80

Генічеськ – невеличке курортне містечко Херсонської області на північно-західній частині українського узбережжя Азовського моря. Розташоване воно вздовж Утлюкського лиману, навпроти північної кінцівки Арабатської стрілки. Добратися сюди не важко – ходять і автобуси, і маршрутні таксі, і електрички.

Зони відпочинку.

ГенічеськБерег Утлюкського лиману в районі міста Генічеськ не дуже привабливий – глинястий, високий та обривчастий, але в межах самого міста є дуже зручні підходи до води. Зон відпочинку у Генічеську три: загальний пляж, міський пляж ім. Т. Шевченка та центр міста. Пляжі у Генічеську називають дитячими, бо тут можна дуже приємно провести час з дітлахами. Для їх задоволення на пляжах є все: від кафе і фаст-фудів, фонтанів, до гойдалок і атракціонів. В центрі міста цікавіше проводити час молоді та дорослим відпочиваючим. До їх послуг кафе та ресторани, дискотеки, жива музика та багато іншого.

Оздоровлення.

Перебуваючи на відпочинку у Генічеську, можна не лише вдосталь накупатися в морі та засмагнути, але й поправити здоровя. На території курорту діють гарячі джерела з термальною водою. Склад генічеської мінеральної термальної води унікальний і має лише декілька аналогів у світі. Процедури в джерелах рекомендують для профілактики та лікування багатьох видів захворювань, в тому числі хронічних.

Житло.

ГенічеськНайбільшою популярністю користується у Генічеську житло у приватному секторі. Кімнати чи будиночки з різним набором зручностей завжди вирізнялись невеличкою платою у порівнянні з базами відпочинку чи пансіонатами. В приватному секторі можна знайти житло з кондиціонером і без, з Інтернетом, побутовою технікою За окрему платню власники міні-пансіонатів погоджуються готувати їжу та виконувати інші доручення (наприклад, прання чи прасування).

Є у Генічеську і бази відпочинку. Плата за проживання в них також досить доступна, а знаходяться вони майже на самому узбережжі – у моря. Рівень комфорту на базах різний, а тому кожен відвідувач може підібрати варіант найбільш зручний та доступний для нього.

Інфраструктура.

Генічеськ має повноцінно розвинену інфраструктуру. Окрім базарів, цілодобово працюючих магазинів та супермаркетів, банків та аптек, тут є власна районна лікарня з стаціонарним відділенням, поліклінікою, пологовим будинком, лабораторією та відділенням швидкої допомоги. Можна скористатись у Генічеську і послугами професійного масажиста.

Екскурсійна програма.

На пляжах міста можна замовити екскурсійний тур по найцікавіших містах області – на коси – Кінбурнську та Тендрівську, до біосферного заповідника Асканія-Нова, до пустелі Алешківські піски, на острів Джарилгач тощо.

Якщо ви бажаєте приємно провести літню відпустку – з дітьми чи без, бюджетно чи з розмахом, – приїздіть до Генічеську! Море задоволення та емоцій вам гарантоване!

[dt_testimonials type=”masonry” padding=”20″ column_width=”370″ columns=”2″ loading_effect=”none” number=”12″ orderby=”date” order=”desc” category=”henichesk”]
Коментарі
Завантаження...