Фестиваль сиру і вина у Львові

65

Традиційне Свято вина та сиру пройде у Львові з 23 по 25 жовтня. Гастрономічний фестиваль розміщатиметься у Львівському палаці мистецтв. В рамках заходу заплановані презентації продукції найбільших та найвідоміших виробників сиру та вина в Україні. Бажаючі зможуть скуштувати органічну продукцію виробників Західної України та взяти участь у професійних дегустаціях під керівництвом найвідоміших сомельє країни.

Початок Свята ознаменується відкриттям Великої давильні винограду. Чавити вино в ній будуть запрошені найвідоміші та почесні львів’яни. В програмі Свята також проведення різноманітних ярмарків – сиру та вина, фермерських продуктів тощо. Окремо буде відзначений День Сирника.

Маленьким гостям Свята не прийдеться сумувати. Для них організатори заходу підготували безліч атракцій та майстер-класів, зокрема, з виготовлення сирних коників.

Під час свята свою роботу буде виконувати й особлива пошта «Зі Львова з любов’ю». Своїми враженнями від свята можна буде поділитись з близькими та родичами, відправивши їм креативну арт-листівку.

Коментарі
Завантаження...