Джагарлигач – найбільший безлюдний острів в Європі

73
Острів Джагарлигач – найбільший безлюдний острів Європи – справжня мрія будь-якого “Робінзона”. Хоча він знаходиться лише в годині плаву від материка, він ніби створений для послідовників Крузо.

Цей острів просто таки створений для життя, на ньому є кришталево чисте джерело, з їжею теж проблем немає: камбала буквально сама пливе до ловця в руки. Немає дефіциту і з креветками, крабами і мідіями.

Цей острів – унікальна заповідна територія в Чорному морі, фауна і флора якого настільки цінна, що більшість видів занесені в Червону книгу. Можливо, саме завдяки цьому Джарилгач і зумів залишитися диким і нескореним, незважаючи на те, що найближчий населений людьми курортний берег знаходиться всього в годині морської їзди. А тут, особливо на південь, людей практично не зустрінеш. І запросто можна зіткнутися з дикими оленями та конями, які зовсім не полохливі. У всякому разі, коні на контакт з серферами йдуть охоче.Для віндсерферів, яким вдається отримати офіційний дозвіл (острів прикордонний) і розстелити по дикому березі свої фірмові вітрила, тут справжній рай.

Джарилгач в перекладі з тюркської мови означає – обпалені дерева. Античні автори – Геродот, Птолемей – свідчать про те, що острів колись був густо вкритий лісом. І залишив частинку славної історії, пов’язаної з давньогрецькими міфами про Геракла і Ахілла. Таким чином, ступивши на острів, майте на увазі, що ця земля освячена глибокою історією, а вже потім захоплююча, ласкава, і просто створена для найцікавішої туристичної подорожі.

Сюжет 1+1 ТСН від 18.06.2015 року

Коментарі
Завантаження...