Більшовик

72

Більшовик – курортна зона в Голопристанському районі Херсонської області. Це курорт у стилі «Back to USSR» про що, власне, можна здогадатись і з самої назви. На півдні територія зони відпочинку омивається Чорним морем, а також його Тендровською та Ягорлицькою затоками. Цей куточок області значно віддалений від промислових міст та об’єктів. Територія зони відпочинку відноситься до Південного степу з найбільш сухим континентальним кліматом і найнижчим рівнем вологості повітря в Україні. Воно й не дивно, адже по сусідству з Більшовиком розташувалась українська пустеля – Олешківські піски. Морська вода тут унікальна за своїм хімічним складом. Сезон відпочинку в Більшовику починається у травні і закінчується аж на початку жовтня.

Відпочинок у Більшовику.

Відпочинок у Більшовику можна віднести до недорогого та тихого відпочинку. Є в Більшовику і можливість відпочити з комфортом (басейни, паркінг, охорона, цілодобова гаряча вода тощо), але більшість баз відпочинку та пансіонатів пропонує своїм відвідувачам бюджетні варіанти відпочинку.

Можна знайти місце для зупинки і в приватному секторі, але таких пропозицій небагато, адже приватний сектор в Більшовику складається максимум з 100 помешкань, розташованих на трьох вулицях.

Інфраструктура.

Більшовик – невеличке селище, тому і інфраструктуру поселення розвиненою не назвеш. Тут є всього лише кілька магазинів, кафе, автостоянка, кемпінг.

Екскурсійна програма та програма пляжного відпочинку.

Для поціновувачів активного або пізнавального відпочинку в Більшовику можна знайти заняття за смаком. Бажаючі зможуть відвідати заповідник «Асканія-Нова», острів Джарилгач, Кінбурнську косу, українську Сахару – Олешківські піски тощо.

На пляжі курортників чекають традиційні морські розваги – «банани», горки, декілька дискотек, більярд.

Оздоровлення.

Найбільшим осередком оздоровлення, що знаходиться неподалік Більшовика є Гейзер. Гаряче йодо-бромне джерело справляє лікувальний ефект на організм в цілому, особливо на дихальну систему та на кістки.

А ще неподалік Більшовика розташувалось солене озеро Сільпром, грязі якого також є лікувальними.

Найприємніше в лікуванні те, що тут воно абсолютно безкоштовне. Доступ до місць скопичення грязі та Гейзеру мають всі бажаючі.

Давно не були на відпочинку, маєте обмежений бюджет? – Приїздіть до Більшовика! Отримайте справжню насолоду від відпочинку за розумні гроші, а ще неоціненні враження та спогади!

[dt_testimonials category=”bilshovyk”]
Коментарі
Завантаження...