Білгород-Дністровський

120

belgorodБілгород-Дністровський – невеличке містечко на Захід від Одеси. Розташоване місто на березі Дністровського лиману, в 20 км. від узбережжя Чорного моря та за 80 км. від Одеси. Місто має понад 2500-річну історію. Засноване ще стародавніми греками у 502 р. до н.е. місто зазнало чимало випробувань за свою історію, змінило понад 20 назв, але зберегло найвизначніші пам’ятки. Серед них Білгород-Дністровська фортеця.

Туризм – один з основних напрямків економічного розвитку міста. Щорічно Білгород-Дністровський відвідують понад 200 000 туристів. Але туристи приїздять не лише для того, щоб ознайомитись з пам’ятниками архітектури та середньовічною фортецею. В Білгород-Дністровському, а також в прилеглих до нього зонах відпочинку – Миколаївці, Сергіївці, Курортному, Затоці – чудовий клімат та пляжі. А що ще треба для доброго відпочинку влітку?

Інфраструктура.

Білгород-Дністровський – сучасне місто, в якому є розвинена інфраструктура. Тут ви знайдете все, що необхідно для повсякденного життя та відпочинку: магазини, супермаркети, банки, аптеки, бари, ресторани, клуби тощо.

Пляжі.

02Є в Білгород-Дністровському і власний міський пляж. Тож їхати для того, щоб вдосталь накупатись у морі та позасмагати нікуди не прийдеться. Пляж чистий, білий піщаний. На пляжі діє мережа пляжних розваг для дітей та дорослих. Є тут і горки, і прогулянки на водних мотоциклах, катамаранах, човнах.

Готелі, пансіонати..

Готелів, пансіонатів та баз відпочинку в Білгород-Дністровському безліч. Практично всі вони облаштовані за останнім словом техніки. Якість сервісу – на відмінному рівні, тут приділяють увагу кожному з відпочиваючих, а не лише віп-персонам. Практично кожний з пансіонатів надає комплекс туристичних послуг власним клієнтам, до яких входять харчування, лікувальні та профілактично-лікувальні процедури, екскурсійні програми тощо. Більш бюджетним туристам слід пошукати місця в приватному секторі.

Розваги та свята в Білгород-Дністровському.

На теренах старої фортеці в Білгород-Дністровському проходить чимало цікавих заходів, що привертають увагу туристів зі всього світу. Влітку тут регулярно проводиться триденний молодіжний фестиваль «Фортеця», лицарські турніри «Сталева ліга». Особливо захоплюючим є театралізоване дійство під назвою «Штурм Аккерманської фортеці». Всі заходи супроводжуються виступами чудових музичних колективів, конкурсами, розвагами, костюмованими виставами та частуванням. Тут буде весело та цікаво як дорослим, так і дітям!

Якщо ви бажаєте провести відпустку з користю, дізнатися багато цікавих історичних фактів, прийняти участь у театралізованих шоу та просто розважитись – вам треба в Білгород-Дністровський! Це чудове курортне містечко завжди чекає на нових відвідувачів!

[dt_testimonials category=”bilhorod-dnistrovskyj”]
Коментарі
Завантаження...