[Більшовик:] Точно сказано – «Back to USSR». Однак, на якості отриманих від відпочинку вражень це аж ніяк не позначилось. Курорт тихий, але це навіть приємно. Дійсно, згадуються радянські часи і безтурботне впевнене і насичене життя. Всім, хто цінує природу понад хай-тек рекомендую, а ще тут щиро і гостинно.

Олег
Рахів

Жил там [Каролино-Бугаз] полгода в свое время. И недавно заезжал в несезон. Место отдыха для молодежи в поисках партнера и офисных сотрудников, лишенных фантазии и самоуважения. Грязно, людно, однообразно, скучно. Как если бы от Судака или Алушты оставить только набережную.

Петр
Киев

Газета “Курортний вісник” явно перебільшує та видає бажане за дійсне. Наведу мій пост від липня цього року, саме під час перебування в цьому селі. Одеська область, Кароліно-Бугаз. Всі місця, їх незвичні назви містять в собі історію. Так і тут, в невеликому приморському селі Овідіопільського району (більше…)

Марина
Київ

Грибовка. Курорт неплохой. Отдыхали с комфортом – в пансионате, номер люкс. И все равно цены приятно порадовали в сравнении с иными курортами. Инфраструктура развита не очень, но все, что нужно для отдыха здесь можно купить. Зато с развлечениями – полный гут. Бары, рестораны, караоке…. В общем все, что душе угодно. Советую.

Максим
Днепропетровск

Відпочивала в БД ще два роки тому. Мені сподобалось. Полюбляю цікавий відпочинок, коли можна не лише «плавитись» на сонці, але й дізнатись про щось новеньке. Відвідувала фортецю, дуже цікава екскурсія. Попала на турнір лицарів. Захоплююче!!! Всім раджу.

Маргарита
Дніпропетровськ

Дуже сподобалось відпочивати у Вілково. Їздив з друзями. Порибалили, наїлися юшки, душевно посиділи за чарочкою місцевого вина. Умови нормальні. Особисто ми винаймали котедж на березі каналу на пару днів. В грошовому еквіваленті – не так то й дорого, якщо їде кілька чоловік. Будемо приїздити ще. І дружини довольні – свою частину улову вони також отримали)))

Leave your review:

Send messageclear

We care about our customers!

Mauris euismod ante a mauris ultrices malesuada. ivamus tempus gravida elit, eu accumsan dui consectetur sed. Phasellus ipsum risus, sodales ac mauris at, rutrum mattis purus. Aliquam aliquet magna quis justo.

Nulla facilisi. Curabitur ut aliquam arcu, id pulvinar purus. Duis iaculis non nisl. Quisque a felis aliquam, elementum risus quis, bibendum odio!

Why we are different

  • Attention to every detail
  • Easy to use visual layout builder
  • Useful shortcodes & widgets
  • Professional ready-made skins
  • Responsive & retina-ready
  • Fast & friendly support