Про газету

Газету «Курортний вісник» засновано в 2013 році. Функції редакції газети виконує ТОВ «Рудницький». Функції редакційної колегії, дорадчого органу управління діяльністю редакції газети виконує ГО «Громада Залізного Порту».

Наша основна мета: інформаційне сприяння розвитку туристичної та рекреаційно-курортної інфраструктури в Україні.

Інформація на сторінках газети (порталу kv.org.ua)  адресована топ-менеджменту підприємств, що обслуговують об’єкти курортної та туристичної інфраструктури, менеджменту готелів, санаторно-курортних закладів та приватних баз відпочинку, органам місцевого самоврядування курортних населених пунктів, а також широкому колу читачів, що цікавляться інформацією щодо курортної інфраструктури України та світу.

На наше спільне переконання успішний розвиток туризму та готельної справи, а також прискорене відродження рекреаційно-курортної інфраструктури України можливе завдяки участі всіх курортів в спільному інформаційному полі. Ми закликаємо ділитися успішним досвідом залучення інвестицій для капітальних робіт з будівництва комунальної інфраструктури, розповідати про впровадження стандартів якості надання послуг, публікувати історії успіху малого і середнього бізнесу в сфері туризму, ділитися практичним досвідом який можна поширити по всій Україні.